Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Berliet

Berliet - французький виробник автомобілів, тролейбусів, автобусів і військової техніки. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Ліон. Концерн тривалий час входить до складу корпорації Рено Траст. Він випускає якісні, надійні, сучасні автомобілі для вирішення завдань будь-якої складності. Але для збільшення термінів транспортних засобів потрібно грамотне обслуговування, правильний вибір запасних частин. Розгляньмо основні типи ресор, розповімо про їхні особливості.

В даному розділі представлені якісні ресори на автомобілі Berliet. Якщо ви вагаєтеся у виборі, наші фахівці дадуть відповідь на поставлені запитання, допоможуть у всьому розібратися. У продажу ресори представлені широким асортиментом моделей - це ускладнює вибір.

Перший параметр, який потрібно враховувати - це жорсткість. Вона розраховується в кілограмах на сантиметр квадратний. Чим жорсткіше ресора, тим більшу вагу вона здатна витримати. Але врахуйте, що установка дуже жорстких ресор часто призводить до зниження керованості машини на високих швидкостях. Контрольні навантаження також важливі. Вони розраховуються в кілограмах, показують гранично допустимі навантаження на ресори.

Інша характеристика - товщина пакета. Вона визначається з урахуванням товщини листів зі сталевих сплавів, які входять до складу конструкцій ресор. Довжина і ширина елементів теж можуть бути різними, відповідні параметри вказуються в характеристиках. Найпростіший спосіб підібрати правильні ресори для авто - подивитися документацію. Фахівці рекомендують застосовувати тільки ті вузли і деталі, які дозволяє використовувати виробник. При цьому в процесі модернізації стандартні ресори можуть замінюватися на посилені. Головне - відповідність товщини, інших розмірів і контрольних навантажень. Так для збільшення вантажопідйомності використовують більш потужні листи.

Купити ресору на Renault Berliet в Україні

Заміна ресор здатна підвищити вантажопідйомність транспортного засобу, зробити автомобіль стійким до різних перешкод. До початку робіт з модернізації автомобіліст сам вирішує, які ресори він буде встановлювати. Головне переконатися у відповідності та оптимальних технічних параметрах. Розміри листів повинні відповідати пазам, інакше деталі просто не встануть у виділені для них місця.

Оригінальні ресори краще показують себе в експлуатації, хоча коштують дорожче неоригінальних. Аналоги можуть мати різний рівень якості, тут головне зупинитися на гарній продукції. Враховуйте, що автомобільна підвіска визначає ходові характеристики транспортного засобу, його вантажопідйомність і стійкість. Тому економити на даному елементі можна тільки з розумом.

У нас ви можете купити ресори на Renault Berliet за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Renault Berliet / Рено.
Виготовимо протягом дня