Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi L 200

Компанія Міцубісі вважається елітним японським брендом з виробництва автомобілів різного призначення. Модельний ряд Mitsubishi L200 представляє пікапи для вантажних перевезень. Цю версію випускають на ринок з 1978 року. У 79-му році автомобіль був нагороджений і отримав статус кращого пікапа в США. І сьогодні його вважають найбільш універсальним і зручним автомобілем. Машина має стильний дизайн і велику вантажопідйомність. У модельному ряду налічується вже кілька версій автомобіля. Зокрема, в 1996 році була випущена чергова версія вантажівки. Тоді на ринку було три версії механізмів. 1916 Каб - модель з кабіною на два місця. Його кузов мав максимальні габарити. Версія Клаб Каб містила два ряди сидінь і чотири місця. Однак дверей було лише дві. У версії Дабл Каб кабіну оснастили чотирма дверима.

Всі три варіації машини випускали з переднім або заднім приводом. Машина була відмінно адаптована для їзди по бездоріжжю і роботи з важкими і негабаритними вантажами. Підвіска з довгим ходом передбачає високу стійкість вантажівки до бездоріжжя. Кабіна і кузов всередині досить стандартні, але комфортні для поїздок. Кузов адаптований під всі типи вантажів. У складі пристроїв кабіни є класичні спідометри, вимірювачі кількості палива, тахометри. У моделі GLS посеред торпеди стоїть креномер і покажчик температури зовнішнього повітря, а також вольтметр.

Купити ресору на Міцубісі L200 за низькою ціною

Сидіння водія зручне і регульоване. Кермо можна регулювати за висотою і нахилом. У другому ряду досить низька стеля і мало місця для ніг. Салон і земля відрізняються за позначкою на пів метра. Для підйому виробники передбачили щабель. Машини містять дизельні або атмосферні двигуни, а також класичні бензинові. Купити на території України дизельну або атмосферну модель дуже складно, оскільки виробник передбачив постачання тільки в Європу. Для країн СНД компанія запропонувала моделі з турбодизельним двигуном у складі на 100 к. с. У таких моделях п'ятиступенева передача, а об'єм камери становить 2477 см.

Кузов машини передбачає транспортування занадто довгих елементів. Відкидання кришки дозволяє укладати негабаритні вироби. Це говорить про особливі вимоги і конструкції підвіски. Автомобілі Mitsubishi L200 комплектують листовими ресорами різного типу. Це елементи, що забезпечують амортизацію ударів і струсів при їзді. Mitsubishi l200 peccopa встановлюється над кожним колесом, а зверху до них підвішують кузов.

Для адекватної поведінки машини на дорозі необхідно стежити за справністю передніх і задніх ресор Mitsubishi L200 перед кожною поїздкою. У разі виходу з ладу деталі терміново потрібна її заміна. Для цього найкраще мати в багажнику запасні частини.

Наш інтернет-магазин пропонує купити ресори Міцубісі Л200 в Україні за низькою ціною. Ми доставляємо замовлення безкоштовно по Одесі і Києву нашим кур'єром (ви також можете забрати товар самостійно зі складу), а по інших містах відправляємо ресори на l200 Новою Поштою.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни