Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

На напівпричепи

Напівпричепи автомобілів легкового типу потребують амортизації не менше, ніж самі машини. Особливо це стосується техніки на українських дорогах. Постійні умови бездоріжжя призводять до зносу не тільки причіп, а й сам автомобіль. Крім того, більшість моделей з ресорами у складі відрізняються їх заводською «слабкістю». Це пов'язано з якістю наших доріг. Але і не менш важливий режим роботи причепа. Кожен з них навантажений в рідкісних випадках. Часто ж напівпричіп возять порожнім. Зміна ваги дає можливість виробникам встановлювати на причіпну техніку менш пружні елементи амортизації.

Якісні ресори на колесах напівпричепа забезпечують його плавний хід на дорозі і відсутність впливу на автомобіль. Амортизація вантажу призводить до його збереження. У такому кузові можна перевозити крихкі вироби та конструкції. Навіть людей або тварин можна розмістити при необхідності. Сама машина не піддається заметам і передачі зусилля поштовхів. Навіть порожній причіп буде їхати плавно і рівномірно. При попаданні в яму напівпричіп частково поглине зусилля струсу. У результаті підвищується комфорт поїздки для водія, безпека пасажирів салону і вантажу. Також продовжується термін служби механіки автомобіля, адже зайві струсу навіть при гарних рідних ресорах матимуть поганий вплив на двигун та інші вузли.

Купити ресору для напівпричепа за низькою ціною

Купувати нові передні і задні напівресори необхідно при купівлі засобу перевезення вантажів. Вибирають модель по марці напівпричепа, вагі вантажу при максимальному завантаженні і мінімальній вазі. Також враховують стан доріг у регіоні. Важливо завжди мати декілька деталей в запасі на випадок поломки елементів в черговій ямі.

Ресори першими страждають при потраплянні машини в яму або на купину. Негативно позначаються камені, криги та інші фактори. Заміна елементів здійснюється після втрати пружинних властивостей або поломки. Для контролю ситуації необхідно раз на кілька днів оглядати стан підвіски. Зношені ресори листового типу змінюють радіус дуги, а пружинні стають більш чутливими. У поїздці зношена ресора поводиться незвично: кузов частіше підстрибує, не гасяться удари від дрібних купин, з'являється люфт. У такому випадку необхідна термінова заміна деталі, адже непрацююча ресора також заподіює шкоду.

В інтернет-магазині «RESSORA.UA» Ви можете купити ресору на напівпричепи в Києві та Одесі, або замовити доставку по Україні.

Отримати консультацію про моделі ресори, її характеристики, доставку і способи покупки можна у консультанта компанії «RESSORA.UA». Телефонуйте за номерами вказаними на сайті.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни