Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Isuzu

Бренд Isuzu є публічним акціонерним товариством. Його заснував Есинукі Аікава в 1916 році. Сучасне розташування офісу - Токіо. Президентом призначений Сусуму Хосої. Бренд представляє якісні вантажні, позашляхові та пасажирські автомобілі. А також виробляє двигуни. Сумарний обіг коштів від продажів становив 13.88 млрд. доларів 2005 року. Тоді ж зафіксовано прибуток компанії - 558 млн. Загальна кількість працівників становить 737 тисяч осіб.

Isuzu вважається першою машинобудівною фабрикою в Японії. Найменування її ідентичне річці в країні. З 1916 року підприємство будує заводські майданчики. У 1918-му складено і підписано договір співпраці з англійським підприємством Wolseley Motors. Рік потому надходить військове замовлення на складання вантажівки T.G.E. У 22-му році був готовий автомобіль Wolseley A9. У 33-му році компанія приєдналася до Dot Automobile Manufacturing Inc. Тепер їй надано назву «Automobile Industries Co». У 34-му році машини торгової марки отримали ім'я Isuzu. Рік потому була виконана реорганізація. Нова назва її звучала як Tokyo Automobile Industries Co.

У 38-му році головний офіс бренду розташувався в Токіо. На майданчиках Кавасакі зібрали дві вантажні машини TKh-40. У 42-му фабрика Hino Works відокремилася і утворила Hino Heavy Industries Inc. У 45-му році виробництво вантажних машин стартує заново. До 49-го року компанію називають Isuzu Motors Limited. Статутний капітал її становить 150 млн. ієн. У 53-му створено договір з компанією Англії Rootes. Обидва бренди разом створюють легкову машину Hillman. Паралельно компанія розробляє нові моделі вантажівок.

З 62-го року запущено новий завод у місті Фудзісава. Наступного року бренд випускає комерційну машину і нову легкову модель Bellett. З 67-го року працює завод на території Тайланду. До 71-го року компанія вийшла на світовий ринок і зацікавила Дженерал Моторс. Обидва підприємства укладають договір про спільне інвестування. Чотири роки потому з'явився Isuzu Motors America.

Купити ресору на Ісузу за низькою ціною

Зараз компанія виробляє всі види вантажних, пасажирських і позашляхових автомобілів. Багато моделей оснащені дизельними економними двигунами. Заводські майданчики бренду є в США і В'єтнамі, на Філіппінських островах, в Узбекистані і Казахстані, Росії та Японії. Ресори для автомобілів марки Isuzu відрізняються унікальними матеріалами і конструктивними рішеннями.

Кожен охочий купити ресору на Ісузу (Isuzu) в Києві або Одесі може скористатися вигідною пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Придбати сертифіковані деталі та отримати допомогу можна на сайті магазину в будь-який час доби. Доставка ресор по Україні здійснюється надійними кур'єрськими службами. Вибір правильної марки деталі включає: визначення моделі автомобіля, його фактичної вантажопідйомності, регіону використання, приблизної якості доріг у регіоні. Щоб розрахувати всі параметри і оформити покупку деталі, достатньо зайти на сторінку товару або звернутися до консультанта сайту.

Рессора на Isuzu Elf / Ісузу Ельф
Виготовимо протягом дня
Ресора на Isuzu Ataman / Ісузу Атаман
Виготовимо протягом дня
Ресора на Isuzu NPR, NQR, NPS, NLR, NMR, ELF / Ісузу
Виготовимо протягом дня