Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Toyota

Toyota вважається найбільш великою публічною компанією в Японії. Цей бренд займає лідируюче місце з продажу автомобілів і їхніх запчастин у світі. Заснування підприємства відносять до 1937 року. Керує радою директорів сьогодні Акіо Тоета і Фудзіо Те. Концерн виробляє легкові, вантажні та пасажирські автомобілі. Обіг коштів досить високий. Загальні продажі становлять 204.1 млрд. на рік (дані на 2010 рік). З них майже 5 млрд чистого прибутку.

Розміри активів - майже 390 млрд. доларів. Задіяні у виробництві 320 тисяч працівників. Бренд входить до групи Toyota Group, де також складається комерційна організація Toyota Financial Services. Там же включені підприємства Daihatsu і Denso, Toyota Industries і Hino Motors.

Toyota Motor Corporation іменується найбільшою машинобудівною маркою Японії. У рейтингу Fortune Global 500 за 2015 рік бренд посів дев'яте місце у світі.

Історія компанії почалася з виробництва текстильних верстатів і обладнання. У 1924 році Сікіті Тоеда виготовив автоматизований ткацький верстат Тойода G. Тут автор використовував філософський принцип «дзидока». Він означав інерційну зупинку машини при виникненні будь-якої проблеми в процесі роботи. Цей принцип пізніше буде застосовуватися у всіх механізмах і апаратах торгової марки. Невеликий цех займався збіркою перших верстатів. Тому їхній потік на ринок був дуже повільним. У 1929 році патент викупила британська компанія. Суми від продажу патенту було достатньо, щоб організатори переорієнтували заводи на виробництво автомобілів.

У 1929 році Європою і США проїхав член сім'ї Тоеда. Він добре оцінив існуючі позиції іноземних автомобільних компаній. До 1930 року Кіїтіро вирішив створити автомобіль з бензиновим двигуном, за типом, побачених за океаном. У 1933 році відділення зі складання ткацьких верстатів створює новий підрозділ з виготовлення машин. В уряді країни чиновники заохочували новий напрямок діяльності бренду. У 34-му році з'явився на світ перший мотор «А». Його ж пізніше використовували для складання першої машини бренду. Автомобіль A1 вийшов на дорогу в 1935 році. Того ж року був представлений вантажний автомобіль G1. Автобуси моделі АА почали випускати в 36-му році. Перші моделі торгової марки дуже походили на Шевроле і Dodge Power Wagon того періоду.

Toyota Motor Co утворилася в 1937 році. Ім'я компанії Тоета було отримано в результаті обробки першої назви і спрощення його звучання для європейців. Крім того, символ «та» в слові виглядав, як ієрогліф з восьми рис. А число вісім в Японії вважається символом удачі.

У період війни концерн був повністю орієнтований на виробництво вантажівок для армії Японії. Ті версії машин виглядали унікально, адже доводилося економити на всьому. Наприклад, моделі виконували з однією фарою, полегшеними і менш міцними кузовами. Заводи Тойота були розгромлені в результаті бомбардувань союзників в Аїті.

Купити ресору на Тойоту за низькою ціною

Сьогодні головний офіс розташований у Тоета. Це місце колись мало іншу назву. У 1947 році компанія починає виробництво пасажирських маршруток за макетом SA. У середині минулого століття утворюється відділ продажів Toyota Motor Sales Co, який став повноцінною фінансовою компанією згодом. До 1982 року вона існувала і займалася маркетинговими завданнями. У 57 році бренд випускає Toyota Crown. Це був перший автомобіль, який продавали в США і Бразилії. Розширення компанії відбулося в 60-х роках. За межами країни почали збирати марочні машини в 1963 році. Це сталося в Австралії.

Японці відразу оцінили якість машин торгової марки і полюбили їх. До 92-го року на внутрішньому ринку Японії понад 40% машин на ринку становили товари Тойота. З 2007 року концерн визнають найбільшим у світі. До 2014 року концерн утримував саму GM на другому місці. Сьогодні це найпопулярніший бренд у світі.

Компанія «RESSORA.UA» в Україні пропонує власникам машин Toyota фірмові передні і задні ресори на Тойоту за оптовими цінами. Консультації, вибір правильної моделі або методів її заміни доступні відвідувачам інтернет-магазину безкоштовно.

Купити ресору на Тойоту (Toyota) в Одесі та Києві за доступною ціною, або в будь-якому іншому місті України, Ви можете на офіційному сайті «RESSORA.UA». Ми знаємо все про види, особливості монтажу або посилення. Досвідчені механіки та інженери завжди готові надати інформаційну та технічну допомогу абсолютно безкоштовно. Низькі ціни, термінова доставка і висока якість фірмових деталей чекають Вас прямо зараз!