Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Tourneo Custom

Компанія Ford у 2013 році представила українському споживачеві свою нову модель - Ford Tourneo Custom, з подвійною варіацією - з короткою і довгою колісною базою. Автомобіль відрізняється багатофункціональністю, комфортабельністю і високим ступенем надійності. Двері зрушні, тому посадка і висадка пасажирів максимально зручна.

Ford Tourneo Custom має дизельний двигун, об'єм якого становить 2,2 літри. Незважаючи на високу продуктивну потужність, агрегат досить економічний у споживанні палива, - 6,8л/100км. Коробка передач - механічна.

Мікроавтобус має безліч додаткових функцій, які гідно оцінять сучасні автолюбителі. Про них більш детально ви дізнаєтеся на офіційному сайті виробника. В даний момент обговоримо головний елемент підвіски автомобіля - ресору. Деталь виготовляється з надміцного матеріалу, здатна витримати великі навантаження, має тривалий експлуатаційний термін, проте навіть вона здатна рано чи пізно вийти з ладу. Значно прискорить цю подію - перевантаження автомобіля і нерівності на дорожньому полотні.

На щастя, бувають ситуації, коли ресору міняти на нову не обов'язково. Деталь підлягає ремонту у разі, якщо:

  • ресори просіли;
  • з'явилася тріщина або зламався один лист;
  • пальці деталі зламані.

Для автомобільної підвіски дуже важливо правильно визначитися з вибором кріплення її до рами, інакше рівень надійності значно знизиться. Типи кріплення - з вільним кінцем і з фіксованим.

Купити ресору на Форд Торнео Кастом за низькою ціною

Ремонт ресори на вантажних автомобілях можна здійснювати самостійно, однак, якщо тільки у вас є досвід і відповідні знання. Фахівці ж рекомендують з цим завданням звернутися до фахівців, які зроблять діагностику конкретно даної деталі та стану ходової системи в цілому. Можливо, у вашому випадку ремонт принесе мінімальний результат або короткостроковий.

Вибираючи ресору віддавайте перевагу якісним деталям, адже тільки в такому випадку ви можете бути впевнені в їхній надійності та міцності протягом тривалого періоду часу.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Ford Tourneo Custom, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує купити ресори в Україні з доставкою по всіх містах.