Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Toyota Hiace

Hiace - комерційна машина виробництва японської корпорації Тойота. Вперше автомобіль випустили з конвеєра 1967 року. Зараз він представлений у продажу в модифікованому варіанті, є максимально досконалим і сучасним. Конфігурації - ван, мінівен, пікап, міні-автобус, будинок на колесах, амбулаторія, таксі.

У даному розділі каталогу представлені вантажні ресори різних типорозмірів. Мова про елемент автомобільної підвіски, який компенсує коливання, поштовхи, ударні впливи - вони неминуче виникають при їзді по нерівних трасах. Види ресор існують різні, але всі вони вирішують одні завдання - створюють умови для комфортної їзди, відповідають за плавність переміщень транспортного засобу. До речі, перші ресори встановлювалися ще на сільських возах. Сучасні варіації багаторазово доопрацьовані і модифіковані, але загальний принцип залишився колишнім.

Підвіска має досить просту конструкцію. З чого вона складається, знає кожен автомобіліст. Зазвичай роль основних елементів виконують листи стали різної довжини, для їх фіксації застосовуються хомути. У легкових моделях ресора фіксується під мостовим елементів, у вантажних - безпосередньо над ним. Кінці ресор кріпляться до кузова на шарніри. Ресори відповідають за передачу рамних, кузовних навантажень до ходової частини. У деяких конструкціях вироби спрацьовують за типом упругої балки на вигин. Листів зазвичай кілька. У таких моделях велика роль належить амортизаторам, які відповідають за гасіння коливальних рухів.

Купити ресору на Тойоту Хайс в Україні

Важлива перевага ресорної підвіски - проста конструкція. Вона дешева, довговічна, витримує пристойні навантаження. Для їзди поганими трасами ресора підходить ідеально. Також механізм має універсальну дію - гасяться навантаження при розгоні, гальмуванні і ті, які з'являються при виконанні поворотних рухів. На користь ресор говорить той факт, що вони компактні, знаходяться внизу транспортного засобу. У багажнику багато місця ці елементи не займуть.

Звичайно, є мінуси. Ресора досить швидко зношується - і винні в цьому самі автомобілісти, які завантажують машини під зав'язку. У підсумку підвіска просідає, деформується. Не можна ігнорувати необхідність регулярного відходу. Листи без чисток і змащувань почнуть відчувати підвищене тертя, скрипіти і, знову ж таки, деформуватися. При виборі дивіться на відповідність конкретних елементів умовам експлуатації.

У нас ви можете купити ресори на Toyota Hiace за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.