Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai Porter

Hyundai Porter - вантажний автомобіль, призначений для комерційних цілей, вантажопідйомність якого складає 950 кг Модель належить до міської категорії авто, і була створена для невеликих вулиць, забитих транспортним потоком. Porter дуже комфортний в управлінні, має відмінні технічні характеристики і невеликі габарити. Це авто випускається з 1977 року, в 1986 році стартував випуск моделі другого покоління, в 1996 - третього, яке випускається досі.

Підвіску Hyundai Porter розділяють на дві категорії. Передня є незалежною, торсіонною з гідравлічними амортизаторами. Задня підвіска має залежну конструкцію з додаванням ресорних листів, а також гідравлічними телескопічними амортизаторами.

Варто відмітити, що ресора є основним елементом залежної підвіски авто, що має гарні демпфуючі властивості. Деталь була створена ще в період каретного транспорту. Спочатку її виготовляли з дерева, потім з міді і заліза. Конструкція і розміри також постійно мінялися. На початку XX століття ресорну підвіску почали активно використати в автопроме, тому деталь можна було зустріти практично на кожному автомобілі того часу. Проте з часом, популярність ресори почала згасати, а на зміну їй прийшли сучасніші елементи підвіски.

Ресора буває наступних видів:

  1. Поперечна. Ця ресора відноситься до одного з найпростіших і бюджетних варіантів. Особливість її полягає в тому, що одну ресору закріплюють паралельно осі транспорту. Перевага - проста конструкцію, невелику кількість деталей. Недолік - негативно впливає на управління авто.
  2. Еліптична. Якщо розглянути деталь збоку, то можна виявити подібність з еліпса. Активно використовувалася на початку автомобілебудування. Перевага - висока надійність. Недоліки - значна вага деталі, висока вартість, ускладнює управління авто.
  3. ¾-еліптична. Ця ресора має схожі характеристики, що і попередній варіант.
  4. Напівеліптична. Переваги - незначна вага, висока витривалість при їзді по нерівних дорогах.
  5. Четверть-эллиптическая. Деталь призначена для тих автомобілів, де потрібно жорстку і витривалу підвіску, наприклад, на позашляховиках.

Купити ресору на Хюндай Портер в Києві і Одесі

Якщо говорити про переваги ресорної підвіски в цілому, то можна зробити висновок, що деталь відрізняється високою надійністю, простотою і незначними фінансовим витратами в обслуговуванні.

У нас ви можете купити ресори на Hyundai Porter за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і установку ресор в Одесі і Києві. Доставка ресор здійснюється по усій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Hyundai Porter / Хендай Портер
Виготовимо протягом дня