Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Caterpillar

Caterpillar - світова компанія з виробництва вантажної і спеціалізованої техніки. Заснована вона була в 1883 році, в Каліфорнії. І спочатку почало свою діяльність з виробництва с/г техніки, - зернозбиральних комбайнів і гусеничних тракторів. У роки війни компанія переорієнтувалася на виробництво військової техніки, експортуючи її в Канаду, Аргентину, Росію, Європу.

Сьогодні американський бренд випускає якісну техніку, яка відрізняється підвищеною надійністю і прийнятною вартістю. Однак, їзда по нерівних дорогах може «нашкодити» навіть найміцнішій ходовій. Одна з деталей, яка найчастіше виходить з ладу, є ресора. Конструкція приймає на себе всі удари і поштовхи при їзді по нерівностях. Буває вона декількох видів: подвійна еліптична, порожня, поперечна, половинна. Всі вони виконують одну єдину функцію - забезпечують транспорту плавний хід, а пасажирам - комфортну їзду.

Варто зазначити, що перший прототип ресори з'явився на сільському возі кілька століть тому.

Ресора конструктивно складається зі сталевих листів різної довжини, які скріплені спеціальними хомутами. У легкових автомобілях їх встановлюють під мостом, у вантажних - над мостом. Кінці деталі закріплюють до кузова авто, використовуючи шарніри.

Ресора передає навантаження від кузова на ходову частину. Однак можна зустріти моделі, які працюю на вигин. Така деталь найчастіше має кілька листів.

У сучасні дні на автомобілях можна зустріти монолистові ресори, де основна роль передається амортизаторам, які відмінно знижують коливання кузова.

Особливість ресорної підвіски полягає в тому, що вона має просту конструкцію, а також відрізняється підвищеною надійністю, міцністю і невеликою вартістю. Деталь відмінно переносить перевантаження і їзду по нерівностях.

Купити ресору на Катерпіллар за низькою ціною

Ресора є універсальною деталлю, оскільки здатне гасити не тільки вухаби по дорожньому покриттю, але і знижує рівень навантаження при поворотах. Деталь компактна, і кріпиться під кузовом, а значить не займає місця в багажному відсіку.

Незважаючи на безліч переваг, ресора має і свої недоліки. Основний «мінус» - досить швидко зношується. Виною тому може послужити кілька факторів. Перший - деталь низької якості. Другий - автолюбителі, які перевантажують автомобіль, через що підвіска швидко просідає.

На даній сторінці нашого сайту представлені ресори на Caterpillar за низькою ціною. Ми гарантуємо високу якість ресорних листів, оперативну доставку по Україні.

Ресора на Caterpillar / Катерпіллер
Виготовимо протягом дня