Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Volkswagen Amarok

Фольксваген Амарок - пікап середньорозмірної категорії. Він може комплектуватися двохдверною кабіною, повним і заднім приводами. Комплектацій доступно 3 - Хайлан, Комфортлайн, Трендлайн. Автомобілі надійні, зручні в управлінні і відповідають запитам навіть найбільш вимогливих споживачів. При цьому багато чого буде залежати від якості обслуговування. Проводьте своєчасні ремонтні роботи, встановлюйте якісні комплектуючі - і зайвих проблем не буде.

Ресорами називають елемент підвіски транспортного засобу, який пом'якшує поштовхи, коливання, удари, що виникають при русі по нерівних і поганих трасах. Ресорною підвіскою комплектується більшість вантажних машин, окремі моделі позашляховиків. Вихід деталі з ладу супроводжується порушенням плавності ходу, зниженням комфорту під час керування транспортним засобом.

На знос ресори вказують такі симптоми, як нерівномірний знос протектора коліс, відхилення транспортного засобу від прямого руху, зменшення просвіту дорожнього полотна, відчуття вібрацій під час рульового управління, зміна нахилу коліс, стуки, скрипи, розкачки при масштабних маневрах. Стає помітною різниця у висоті передньої і задньої частин транспортного засобу. Якщо помітите ці ознаки, негайно звертайтеся в автосервіс. Там вам зроблять професійну діагностику ходової, визначать тип пошкоджень, оперативно усунуть несправності.

Купити ресору на Фольксваген Амарок в Україні

У більшості випадків проблеми з підвіскою починаються в результаті занадто інтенсивної експлуатації автомобіля. До частих поломок відносять просідання листів, втрату пружності, знос шарнірів, зриви, осідання болтів стрем’янок, поломки, знос втулок, пальців. Не забувайте, що деталь може просто іржавіти. Тому ретельно стежте за її станом, регулярно робіть чистки, оновлюйте мастило, наносіть новий шар фарби.

Першим етапом робіт є візуальний огляд авто. Він перевіряє підвіску на предмет наявності поломок, дивиться на стан, зовнішній вигляд деталей, підбирає оптимальний спосіб для усунення несправностей. Після здійснюється заміна збанкрутілих опор, листів, деталі очищуються, наноситься шар свіжого мастила . Якщо дефекти будуть критичними, стару ресору просто знімають і ставлять нову.

У нас ви можете купити ресори на Volkswagen Amarok за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.