Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai H350

Hyundai H350 - це фургон корейського виробництва, який був створений для міських і приміських цілей. Особливість даного транспорту в тому, що його технічні характеристики відмінно підходять для європейських та українських умов експлуатації. Автомобіль оснащений підвищеним комфортом для водія і забезпечений поліпшеним рівнем експлуатації.

Конструкція шасі складається з чотирьох стали високої міцності. По периметру кузова розташовані ребра жорсткості, наявність яких сприяє ефективному розподілу ударів, які виникають при їзді по нерівному дорожньому покриттю. Кузов і його опорні елементи оброблені електролітом, потім - розійним складом, що максимально виключає утворення іржі.

До складу підвіски Hyundai H350 входять ресорні листи з металу, які мають різну довжину. Деталі складені в кілька рядів і скріплені спеціальним хомутом і стрімкою.

Варто зазначити, що найчастіше ресорну підвіску використовують на вантажному автомобілі або на транспорті, який призначений для експлуатації поза дорогами. Деталь також можна зустріти у деяких легкових автомобілях, а також на багатьох позашляховиках.

Основне завдання ресор:

  • Забезпечити плавність руху.
  • Набагато легше долати складні ділянки дороги.
  • Знизити навантаження на трансмісію.
  • Підвищити вантажопідйомність.

Краї ресорних листів закріплюють до кузова авто, використовуючи для цього спеціальні сталеві скоби або шарніри. Такий тип кріплення забезпечує надійну фіксацію деталі до кузова, при цьому вона може поздовжно пересуватися. Центральна частина ресори кріпиться до мосту спеціальними стремянками.

Купити ресору на Hyundai H350 за низькою ціною

У сучасних вантажних автомобілях все частіше можна зустріти не багатолистову ресору, а однолистову. Деталь працює в «дуєті» з кількома амортизаторами. Таким чином виходить досягти зниження коливань, які виникають під час руху. Такий тип підвіски надає менш комфортний вид їзди, якщо порівнювати її з іншими видами. Ця підвіска має такі конструктивні характеристики, які обмежують можливості керманича рейки, знижується також точність в управлінні транспортом.

Ми пропонуємо купити нові ресори на Hyundai H350 з доставкою по всій Україні. Також в Одесі та Києві ми можемо виконати ремонт ресор.

Ресора на Hyundai H350 / Хендай
Виготовимо протягом дня