Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF CF

DAF CF - улюбленець автолюбителів, оскільки серія володіє стильною кабіною, потужним і ефективним двигуном, великою модифікацією мостів, яка дозволяє збільшити вантажопідйомність. Варто відзначити, що дана серія за технічними характеристиками перевершує багатьох конкурентів.

  1. Автомобіль відрізняється комфортністю у використанні. Абсолютно кожен елемент у дизайні був продуманий до дрібниць.
  2. Економічний і екологічний. Висока продуктивність і скорочення у витраті палива - це однозначно прорив виробника.
  3. Комфортний вхід і вихід з кабіни авто, де було продумано до дрібниць абсолютно все. Наприклад, сходинки мають підсвічування, яке як не можна до речі в нічний час доби.
  4. Наявність мостів - від двох до чотирьох.
  5. Дана серія має великий асортимент моделей з різними коробками передач, роблячи автомобіль ще більш «цікавим» для автолюбителів, адже кожен зможе для себе знайти саме те, що він хоче.
  6. Бездоганні ходові якості і гарна маневреність.
  7. Залежно від моделі, виробник встановлює параболічні ресори або пневматичну підвіску.

Поговоримо детальніше про параболічні ресори для автомобілів Даф СФ. Друга назва цієї деталі - "малолистова ресора". Цей елемент підвіски виконує усі ті ж функції, що і багатолистова, - приймає усі удари при їзді по нерівному дорожньому покриттю на себе, а також витримує вантаж, який перевозиться.

Конструктивна особливість малолистових ресор - середня частина комплекту листів закріплюється до ходової частини авто, кінці фіксуються за допомогою рухливих з'єднань.

Купити ресору на Даф СФ в Києві і Одесі

Основний недолік параболічних ресор - короткий експлуатаційний термін і невисока вантажопідйомність. Проте, якщо деталь посилити за допомогою допоміжних матеріалів, її технічні показники значно підвищуються, в порівнянні з багатолистовими.

Малолистова ресора в основному складається з трьох ресор, проте зустрічаються комплекти з меншою кількістю. Кількість їх була понижена спеціально для того, щоб тертя між листами було скорочене. Адже цей чинник робить вплив на плавність їзди при високих навантаженнях або на високій швидкості. Було доведено, що вантажні автомобілі з великою кількістю ресорних листів мають характерне коливання, яке передається водієві, внаслідок чого його самопочуття при тривалій їзді погіршується.

Якщо ви бажаєте купити ресори на DAF CF, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі і позашляховики за низькими цінами. Ми здійснюємо доставку ресор в Харкові і по усіх містах України.

Рессора на DAF CF 85 / Даф СФ
Виготовимо протягом дня
Ресора на DAF CF 410 / Даф СФ
Виготовимо протягом дня