Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi Canter

Вантажні машини Mitsubishi Canter збирають сьогодні на декількох заводах в Японії. А також збірку проводять у Росії та інших країнах Азії. Автомобілі торгової марки користуються великим попитом у жителів країн СНД, адже компанія дуже ретельно підійшла до адаптації механізмів щодо поганої якості доріг. Крім того, модельні ряди автомобілів поширюються на всі існуючі типи легкових і вантажних механізмів.

Моделі Mitsubishi Canter з'явилися в Україні у 90-х роках. Відтоді бренд продав у країни СНД сотні тисяч нових і старих версій. Ці автомобілі відрізняються наявністю правого керма у деяких версіях. Модельний ряд в країнах СНД сьогодні представляє сегмент машин віком до 23 років. З 2007 року модифіковану версію Mitsubishi Canter назвали новим ім'ям - Fuso. Приблизно з цього періоду виробник запропонував ту ж вантажівку під різними іменами в інших країнах світу. Сьогодні версії вантажівки продають у Північній Америці, Прибалтиці, Туреччині та країнах СНД під найменуванням Міцубісі Фьюзо. У Європі та латиноамериканському світі марку називають просто Фьюзо.

Купити ресору на Міцубісі Кантер за низькою ціною

Збірка сучасних машин проводиться в Японії, Росії та Німеччині. Старі версії з правим кермом використовуються фермерами і дрібними підприємцями через відсутність грошей на більш сучасну техніку. Тим не менш, старі моделі Міцубісі мають велику довговічність і будуть використовуватися в нашій країні ще багато років. Особливим плюсом версії є вантажопідйомність на 3.5 тонни. Такою вантажівкою може керувати водій з правами класу В. Це полегшує вартість мита при міжнародних перевезеннях та інших видах оформлення.

Конструктивно модель з правим кермом істотно відрізняється від останніх моделей. Тут двигун оснащений механічною подачею палива. У сучасних моторах працює електронна подача струменя. І за умовами експлуатації ці машини відмінні від моделей Фьюзо.

Старі і нові моделі вантажівок мають ресорну підвіску. Це свідчить про необхідність періодичної заміни елементів. Ресори у складі Mitsubishi Canter - листові з одного або декількох з'єднаних листів сталі. Заміна елементів при їхньому зношенні не представляє ніякої складності. Цю процедуру можна зробити самостійно прямо на дорозі. Однак для забезпечення безпеки необхідно завжди мати в складі одну або кілька запасних ресор. Деталі виробляє батьківський концерн і корейські виробники. Рівною мірою це якісні запасні частини.

Сьогодні в Україні можна купити передні і задні ресори на Mitsubishi Canter від європейських і американських виробників.

Інтернет-магазин «RESSORA.UA» пропонує Вам купити ресору на Mitsubishi Canter (Міцубісі Кантер) в Одесі та Києві. Наша компанія пропонує Вам лише високоякісну продукцію за доступною ціною та оперативну доставку по Україні за допомогою надійних транспортних служб. Зателефонувавши нам, Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію від нашого досвідченого фахівця і можливість оперативно оформити замовлення на ресору в будь-яке інше місто України.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни