Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Івано-Франківську

Рессорну підвіску вважають одним з найбільш стародавніх рішень. Вперше її використовували для оснащення гужових возів, щоб зробити пересування неякісними дорогами більш комфортним.

Конструкція сучасних ресор зазнала лише незначних змін. Сьогодні ці пружні елементи, що входять до складу автомобільної підвіски, дарують пасажирам комфорт і безпеку, а машині - плавність ходу і стійке підтримання заданого водієм курсу.

Пружні складові автомобільної підвіски представлені кількома типами. Найбільше поширення отримали листові ресори. Їхня конструкція складається з декількох вигнутих сталевих полотен певної товщини, зафіксованих у центральній частині за допомогою високоміцного хомута. У момент розгинання сталевих листів, вони максимально щільно прилягають один до одного і забезпечують підвищення жорсткості всієї ресори. Одночасно відбувається їхнє подовження, один з кінців деталі чіпляється до петли, що знаходиться в обертанні. Довжина використовуваних листів відрізняється, залежно від їх розташування. Найдовші металеві полотна можна виявити у верхній частині ресори. В окремих моделях автомобілів передбачені ресори, що складаються з єдиного листа конусоподібного перерізу. Такий пружний елемент надає автомобільній підвісці підвищену жорсткість.

Спіральні пружини - другий різновид механізмів. Їх виготовляють зі сталевих прутів підвищеної міцності. Розпрямлення пружини відбувається, коли колесо починає рухатися вниз. У момент його підняття, відбувається стиснення пружини. Це дозволяє зберегти положення автомобільного кузова максимально стабільним при русі транспортного засобу по дорожньому полотну з нерівностями.

Торсіон, як різновид ресор, також зустрічається в конструкції сучасних автомобілів. Він представлений відрізком упругого стріжня з високоякісної сталі з квадратною або шлицьованою підставою. Кріплення одного кінця торсіону відбувається до плеча важеля, що є частиною автомобільної підвіски. У момент обертання плече починає переміщатися у вертикальному напрямку. Другий кінець торсіону зафіксовано на рамі.

Купити ресору в Івано-Франківську недорого

Будь-які ресори, незалежно від різновиду, потребують своєчасної заміни. Компанія «RESSORA.UA» протягом тривалого часу спеціалізується на виготовленні та продажу листових ресор і елементах підвіски, що відповідають високим вимогам якості. Ми реалізуємо ресори по всій Україні, в тому числі, ви можете купити ресори в Івано-Франківську. Ми гарантуємо високу якість, низькі ціни, кваліфіковане обслуговування та оперативну доставку.

Лідери продажів