Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Черкасах

Без використання ресор навіть самі незначні нерівності на дорожньому полотні перетворюються на справжню тортуру. Подоба даних деталей була вже в стародавньому Єгипті - спеціальне пристосування на колісницях приймало на себе всі западинки та інші дефекти дорожнього шляху, за рахунок чого їх вплив на транспортний засіб зводився до мінімуму. Сучасні ресори представлені в широкому різноманітті варіантів - половинки, поперечні, з 3 і 4 чвертями, еліптичні подвійні. Всі вони гарантують машині плавний рух, а його пасажирам - комфортну поїздку. У вантажних авто ресори зазвичай кріпляться над мостом, а в легкових навпаки - під ним. Кінці деталей фіксуються за рахунок шарнірів.

Одна з основних переваг підвіски ресори - проста конструкція. Вона є надійною і порівняно недорого варта. Рессора універсальна - вона гасить навантаження, що виникають при розгоні і гальмуванні, а також ті, які з'являються на поворотах. Габарити деталі компактні, тому вона не займе багато місця на навантажувальному майданчику багажного відсіку. Мінус ресори - швидкий знос, який виникає через особливості конструкції вузла і з вини самих автомобілістів, які люблять завантажувати автомобіль «під зав'язку» (підвіска в даному випадку починає швидко просідати). Також за деталлю потрібно постійно доглядати - а саме очищати листи від забруднень і змащувати їх. Якщо ігнорувати цю вимогу, сміття, що застрягло в листах, почне видавати скрипи і, знову ж таки, призведе до передчасного зносу вузла.

Купити ресору в Черкасах недорого

Наша компанія пропонує недорого купити якісні ресори в місті Черкаси. Весь товар сертифікований. При виборі враховуйте покриття доріг, по якому ви плануєте їздити. Щоб деталі прослужили вам якомога довше, не перевантажуйте транспортний засіб, відмовтеся від манери різко чіпатися і гальмувати, своєчасно замінюйте старі листи на нові. Не забувайте також про підтяжку різьбових з'єднань. Все разом це дозволить вам продовжити ресурс ресор і поліпшити якість їзди.

Якщо у вас є питання щодо вибору деталі та оформлення замовлення, їх ви можете поставити нашим співробітникам за телефонами, вказаними на сайті.

Лідери продажів