Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори у Вінниці

Рессора - важлива деталь будь-якого автомобіля, яка, до речі, є набагато старше будь-якого транспортного засобу. Як так вийшло? Все просто - ресори встановлювали ще в гужових возах. З моменту своєї появи деталь особливих змін не зазнала, як і раніше, вона являє собою пружинну пластинчасту конструкцію, що працює на вигин. Властивості ресори аналогічні властивостям пружини (маються на увазі фізичні параметри), але на відміну від пружини, при значних перевантаженнях деталь може руйнуватися (повністю або частково). Тому підбір комплектуючих слід здійснювати під конкретний автомобіль - з урахуванням моделі, потужності, року випуску та інших параметрів. Ось тільки зробити це непросто - адже у продажу представлений величезний асортимент і автомобілів, і запчастин до них.

Купити ресору у Вінниці недорого

Ресори для вантажних моделей ТЗ бувають багато-, мало- і однолистовими. В Україні найчастіше використовуються автомобілі з багаторічними ресорами переднього і заднього типів. Головна особливість конструкції - наявність укріплень додатковими листами в перевантажених ділянках. У результаті ресора отримує рівномірне навантаження по всій довжині, рівномірно зношується з плином часу, запобігає надмірному розгойдуванню транспортного засобу під час їзди. Найпопулярніший матеріал - гарячекатані листи з вуглецевої пружинної сталі, пругі, міцні і з відмінними експлуатаційними характеристиками поверхонь. Потрібну форму заготівлі надають штампуванням або рихтуванням (штампування - ідеальний варіант для масового виробництва, а рихтування для індивідуального). Гнучка потребує додаткової термічної обробки та зміцнення поверхні (наприклад, із застосуванням дробоструйних технологій). Поперечний переріз листа робиться трапеціевидним, кромки скруглюються.

Потрібні якісні ресори у Вінниці для вантажних автомобілів? Їх ви можете замовити на сайті компанії «RESSORA.UA». У нас величезний асортимент, доступні ціни, грамотні консультанти, які з радістю допоможуть вам визначитися з вибором. Оптимальна жорсткість рессори для вашого транспортного засобу залежить від ряду параметрів, які потрібно враховувати при виборі.

Лідери продажів