Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Ужгороді

Навіть самі незначні дефекти дорожнього полотна можуть перетворити поїздку на тортури, якщо немає пом'якшуючих ці вибоїни спеціальних пристосувань. Це зрозуміли вже стародавні єгиптяни, які почали оснащувати свої колісниці пристроями, які брали на себе випуклості і западини, що пом'якшують хід. На даний момент вони встановлюються в кожному транспортному засобі і носять назву ресор.

Рессора - важливий елемент підвіски, який компенсує коливання, ударні навантаження, різкі поштовхи, що виникають під час їзди по нерівних трасах. Основні види деталей:

  • подвійні (еліпс);
  • четвертні;
  • тричетвертні;
  • половинки;
  • поперечного типа.

Головна мета їх застосування - забезпечення плавного руху автотранспортного засобу і, як результат, комфортної поїздки. До речі, найпростіші аналоги ресор є навіть у сільських возах. У найбільш примітивному виконанні вони мають вигляд шкіряного ременя або металевого ланцюга.

Автомобільні ресори виготовляють зі сталевих листів, що фіксуються хомутами. Їх кріплення здійснюється під мостом в легкових авто і над мостом у вантажних. Кінці деталей приєднуються до кузовної частини шарнірами. Ресора передає під час їзди навантаження від рами або кузовної коробки на ходову. Ті конструкції, які складаються з декількох листів, можуть працювати на вигин.

Купити ресору в Ужгороді недорого

Підвіски мають доступну вартість і просту, надійну, довговічну конструкцію. Деталь універсальна - вона гасить і ті навантаження, які створюються на розгонах і гальмуваннях, і ті, які розвиваються на поворотах. Розміри вузла компактні, тому багато місця в навантажувальному майданчику багажного відсіку він займати не буде. Що стосується недоліків, то деталь, як і всі інші, схильна до зносу - особливо швидко він відбувається при частих перевантаженнях. Також за ресорою потрібно постійно доглядати, а саме чистити і змащувати листи - якщо ігнорувати даний момент, в них буде застрягати сміття, і машина під час їзди почне скрипіти.

Бажаєте купити ресори в Ужгороді з доставкою? За доступною ціною замовити їх ви зможете на офіційному сайті нашої компанії «RESSORA.UA». Знайомтеся з представленим у продажу асортиментом, робіть вибір і оформляйте замовлення. Оскільки деталі є в наявності на складі, їх відправка здійснюється негайно.

Лідери продажів