Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори у Львові

Ресори встановлюються переважно на вантажних моделях автомобілів. На легкових вони теж використовуються, але набагато рідше. Причина - високе навантаження на листи під час руху, що негативно впливає на якість керування транспортним засобом, особливо на високих швидкостях. Для легкових авто замість ресори краще використовувати підвіску з торсійною або пружинною жорсткою геометрією.

Сама по собі ресора являє собою пружний елемент підвіски і використовується для компенсації поштовхів, коливань і ударів, які виникають в результаті їзди по нерівних дорожніх покриттях. Взагалі здатність чинити упругий опір - це головна властивість рессорного елемента.

Стандартно деталь представляє набір листів, які з'єднуються між собою за допомогою хомутів і закріплюються на ходовій частині автомобіля. Матеріал виготовлення багаторічних запасних частин - загартована сталь. Листи можуть мати різний ступінь вигнутості, щоб уникнути бічного зміщення і в цілях надійної фіксації їм надають форму жолоба. Оскільки ресори працюють в умовах постійних деформаційних навантажень, вони повинні бути зносостійкими.

Купити ресору у Львові недорого

Компанія «RESSORA.UA» пропонує купити ресори у Львові, які виготовляються з урахуванням чинних вимог і стандартів, підходять для експлуатації в умовах підвищених навантажень. У вантажних автомобілях передні деталі відповідають за комфортність їзди, а на задні припадає основне робоче навантаження, тому вони робляться посиленими. Для посилення використовуються додаткові листи. Це незначно знижує характеристики комфортності їзди, зате сприяє збільшенню жорсткості підвіски і загальної вантажопідйомності транспортного засобу.

У каталозі представлені передні і задні ресори для різних марок автомобілів - для зручності пошуку вони рознесені за відповідними категоріями. Умови оплати і доставки гнучкі - кожен замовник може вибирати максимально зручну для себе схему співпраці. Оплата можлива, в тому числі, по безналу. Ми пропонуємо найвигідніші умови замовлення якісних ресор від виробника у Львові. Всі зазначені в каталозі ціни актуальні. Деталі сертифіковані.

Лідери продажів