Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Богдан

У цьому розділі каталогу магазину ви можете вибрати і замовити ресори для автомобілів «Богдан». Рессора в перекладі з французької означає «пружина» або «пружинити». Вона складається з аркушів сталі, стягнутих за допомогою загартованих болтів. Перший аркуш має максимальну товщину, решта менше на пару міліметрів. З бокових сторін пачка ресорних листів стягується з'єднуючими хомутами. В одній ресорі в середньому три хомути, які не дають листам зміщуватися набік. Внизу кріплення здійснюється заклепками. Верхні частини хомутів складають і затягують в районі першого ресорного листа. Аркуші проходять обробку дробоструйним апаратом, що сприяє підвищенню твердості сталі, збільшує ресурс ресор. Вушки розташовуються симетрично по відношенню до перетину сталевого листа.

Купити ресору на автобус Богдан недорого

Конструктивні елементи з часом виходять з ладу, тому їх потрібно оглядати на предмет зносу і своєчасно замінювати. Огляди проводять кожні 500-800 км пробігу, через 3 тис. км підтягуйте гайку на резервуарі амортизатора.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує широкий асортимент передніх і задніх ресор на всі види вантажних і пасажирських автомобілів від різних виробників. У нас ви можете купити ресори на Богдан за низькою ціною. Весь товар сертифікований. Є доставка по всій Україні.

Для замовлення, оформляйте покупку через сайт або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, також ви завжди можете відправити онлайн-запит, щоб отримати допомогу у виборі, уточнити терміни поставок, наявність товару.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни