Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Кременчуці

На сьогодні ресорні підвіски в конструкції легкових авто практично не використовуються, виняток становлять тільки деякі моделі. Раніше цей тип шасі користувався високим попитом, зараз ресори встановлюються переважно на вантажних автомобілях і причепах. Вони являють собою окремий різновид механічної ходової, головними складовими якої є пружні елементи. З'явився даний тип конструкції досить давно - тоді, коли люди вирішили поліпшити ходові характеристики підресорних віз. Спочатку в цих цілях використовувалися шкіряні ремені і ланцюги, але пізніше їм на зміну прийшов більш досконалий ресорний варіант.

До складу ресори входить набір сталевих листів різної довжини. Для їх фіксації використовуються хомути, кріплення в центральній частині здійснюється прямо до мосту. Розташовуватися ресори можуть над або під мостом залежно від типу і моделі транспортного засобу. Кінці ресор закріплюються сережками або шарнірами до кузова. У деяких конструкціях ресори гнуться на зразок торсійних балок. Їх кількість залежить від моделі, типу автомобіля, його вантажопідйомності, маси, інших характеристик. Є монолістові ресори, в яких міститься тільки один лист. Самі по собі такі конструкції не функціонують - потрібні також амортизатори (вони гасять коливання кузова).

На сьогоднішній день ресорні підвіски використовуються дуже рідко через високі навантаження на ресори під час їзди. Це негативно позначається на керованості транспортним засобом (особливо при швидкій їзді). Імпортні ресорні підвіски коштують дорожче вітчизняних, зате є більш компактними і краще гасять коливання. Головний плюс ресори - проста конструкція, яка є досить надійною і недорого коштує. Вузли універсальні - вони гасять поздовжні і вертикальні коливання, що виникають при розгонах і гальмуваннях, а також поворотні бічні. Оскільки ресори мають компактні розміри, площа багажного відсіку при їх використанні менше не стане (це особливо актуально для вантажних пасажирських моделей). Єдиний недолік рішення - нетривалий термін служби, що пояснюється агресивними умовами експлуатації.

Купити ресору в Кременчуці недорого

Інтернет-магазин «RESSORA.UA» пропонує купити ресори в місті Кременчук за низькою ціною. Наша компанія пропонує висококваліфіковану консультацію від досвідчених співробітників, заміну ресор у Києві та Одесі, а також оперативну доставку по Україні. Варто зауважити, що ми не тільки реалізуємо і встановлюємо ресори на вантажні автомобілі, а й здійснюємо їх виробництво.

Лідери продажів