Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори у Хмельницькому

Компанія «RESSORA.UA» пропонує придбати елементи автомобільної підвіски та комплектуючі до них. Ви давно шукали якісні і надійні ресори для своєї машини, але так і не виявили оптимального рішення? Ми готові вирішити вашу проблему.

Наявність власного цеху з виготовлення ресор дозволяє нам створювати механізми з різними параметрами для подальшої установки на будь-які моделі транспортних засобів. Якщо ваш автомобіль має багату історію, а його запчастини вже зняті з виробництва, не впадайте у відчай. Зверніться до наших менеджерів, щоб здійснити підбір найбільш підходящого аналога. Ми знайдемо аналог, що відповідає особливостям конструкції вашого автомобіля і здатний переносити те навантаження, яке буде припадати на нього в процесі експлуатації транспортного засобу.

Для виготовлення ресор ми застосовуємо високоякісну сталь з підвищеною стійкістю до процесів корозії, високою якістю поверхні і зносостійкістю. Найбільш популярними в сучасному світі залишаються ресори листового типу. Вони можуть мати різноманітну кількість листів, залежно від умов використання та вимог, що пред'являються конструкцією самого транспортного засобу. Металеві листи мають вигнуту форму і різні довжини, а між собою їх скріплюють спеціальні хомути. Подібна конструкція перевірена часом і вважається однією з найбільш надійних. Металевий хомут попереджає небажані зміщення сталевих листів і забезпечує цілісність ресори.

Купити ресору в Хмельницькому недорого

Часто автовласники стикаються з ситуацією, коли в процесі активної експлуатації машини, відбувається пошкодження окремих листів ресори. Пересуватися на автомобілі з несправною підвіскою категорично не рекомендується, оскільки це дуже небезпечно для водія та інших учасників дорожнього руху. Пошкоджена ресора не здатна ефективно справлятися з покладеними на неї функціями, в результаті чого транспортний засіб починає відхилятися від заданого водієм курсу, сильно розгойдуватися в поперечному напрямку, передавати коливання на кузов у момент подолання дорожніх перешкод. Щоб мінімізувати витрати на ремонт машини, ми пропонуємо здійснити відновлення ресор за допомогою заміни деформованих листів.

Також ми займаємося посиленням деталей з метою надання транспортному засобу позашляхових якостей.

Інтернет-магазин RESSORA.UA пропонує купити ресори в місті Хмельницький за низькою ціною. Доставка замовлень здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами. Звертайтеся до фахівців компанії «RESSORA.UA», і ми вирішимо будь-які проблеми з елементами підвіски вашого авто!

Лідери продажів