Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Херсоні

Рессору по праву можна назвати однією з найдавніших деталей автомобільної підвіски. Вперше цей механізм було використано в конструкції гужових возів. За минулі десятиліття він не зазнав значних змін. Рессора є різновидом пружини, що складається з декількох або однієї пластин, що ефективно працюють на вигин. Володіючи фізичними властивостями пружини, рессора має певну особливість: наявність перевантажень загрожує частковим або повним руйнуванням елемента. Щоб уникнути виникнення негативних наслідків, ресори обирають для конкретної моделі транспортного засобу.

Вантажні ресори можуть бути одно-, мало- і багаторічними. В умовах вітчизняних автотрас найбільше поширення набули моделі багаторічних ресор для елементів передньої і задньої автомобільної підвіски. Зміцнення найбільш навантажених ділянок здійснюється за рахунок додаткових листів. Це гарантує рівномірний розподіл навантаження по всій довжині ресори і рівномірне зношування елемента протягом експлуатаційного терміну. Пристрій набуває достатньої жорсткості, що особливо актуально в умовах низькоякісного дорожнього покриття.

Купити ресору в Херсоні недорого

Для створення високоякісних ресор використовують листи гарячекатаної пружинної вуглецевої сталі. Цей матеріал характеризується підвищеною міцністю, достатньою упругістю і високою якістю поверхні. Для надання заготівлі потрібної форми, вдаються до технології штампування або рихтівки. Після гнучкої виріб піддають термічній обробці з подальшим зміцненням поверхні. Найбільше поширення отримав метод дробоструйної обробки.

Досить часто автовласники стикаються з необхідністю заміни пошкодженої ресори, серійний випуск якої вже був припинений. В даному випадку проблему допомагає вирішити компанія «RESSORA.UA», яка спеціалізується на виготовленні та реалізації широкого асортименту ресорної продукції, з подальшим встановленням елементів підвіски на транспортний засіб клієнта. Висококласні фахівці підберуть оптимальний аналог для вашого випадку, щоб оновлений механізм служив максимально тривалий час і успішно справлявся з покладеною на нього функцією.

Бажаєте купити ресори в Херсоні або в будь-якому іншому українському місті? Для цього достатньо зайти на офіційний сайт компанії «RESSORA.UA» і здійснити замовлення в онлайн-режимі або зателефонувати нам за номером, який вказаний на сайті.

Лідери продажів