Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Полтаві

Рессору по праву можна вважати найдавнішим елементом автомобільної підвіски, що володіє демпфуючими властивостями. Вперше подібні пристрої використовували на гужових возах і каретах. За роки свого існування ресори не зазнали суттєвих змін у конструкції, за винятком матеріалу їх виготовлення. Якщо спочатку конструктивні елементи створювали з дерева і міді, то сьогодні виробники воліють використовувати високоякісну сталь, стійку до зносу і корозійних процесів. Перші автомобілі ХХ століття оснащували саме ресорною підвіскою. Першу половину століття підприємства світової автомобільної промисловості воліли використовувати для своїх творінь такі пружні елементи.

Демпфуючі елементи підвіски представлені безліччю різновидів, для кожної з яких характерні певні особливості. Найбільш простою конструкцією володіють поперечні ресори, вони ж вважаються найбільш доступними в плані ціни. Елемент передбачає встановлення єдиної ресори паралельно автомобільної осі. Сьогодні поперечні ресори практично не використовуються, від них відмовилися на користь більш досконалих конструкцій. Їх недоліком вважають податливість виробу в поздовжньому напрямку, що негативно позначалося на керованості.

Вкрай рідко пружні елементи мали діагонально. Виною тому - складність конструкції та необхідність здійснення точних розрахунків поведінки транспортного засобу під час руху.

Купити ресору в Полтаві недорого

Найбільш часто ресорам надають поздовжнє розташування, коли на кожне колесо припадає по одному демпфуючому пристрою. Поздовжні ресори представлені еліптичними, напівеліптичними, чверть-еліптичними рішеннями. Еліптичні механізми вважають найбільш старими. Вони забезпечували високу плавність ходу і були досить надійними, але зберігали досить високу вартість, значну вагу і не могли похвалитися чудовою керованістю. Їх аналогами виступали 3/4-еліптичні ресори, які до 20-х років минулого століття втратили свою актуальність з тих же причин.

Високою популярністю користуються ресори напівеліптичної конструкції. Вони дозволяють максимально навантажувати автомобіль і при цьому впевнено долати дорожні нерівності. Простота конструкції, стійкість до впливу деформацій, довговічність - всі перераховані якості дозволили напівеліптичним ресорам протриматися в автомобілебудуванні до 1990х років.

Використання чверть-еліптичних ресор дозволяє створити жорстку і витривалу підвіску, що особливо актуально для позашляховиків.

Ви бажаєте купити ресори в Полтаві за низькою ціною? Тоді ви на вірному шляху! Компанія «RESSORA.UA» готова запропонувати вам широкий асортимент високоякісних ресор практично на всі автомобілі. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними транспортними компаніями.

Лідери продажів