Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Миколаєві

Рессора - це пружний робочий елемент підвіски. Вона компенсує коливання, удари, поштовхи, які виникають під час їзди по нерівній дорожній поверхні. Головна властивість деталі - надання упругого опору, але без деформації.

Найпопулярнішим типом ресор є листові. Вони являють собою набори листів. Листи з'єднуються між собою хомутами, а потім фіксуються на ходовій частині. Багаторічні ресори виготовляють із загартованої сталі, оскільки до їх міцності пред'являються підвищені вимоги. Лист має прямокутну форму, довжина будь-яка, повинен бути загин у вигляді серпа. Ступінь вигнутості робиться різна - залежно від вимог до показників пружності. Щоб не відбувалося бічних зміщень, листам надається форма жолобів. Якісні ресори завжди відрізняються високим ступенем стійкості до зносу - оскільки деталі постійно експлуатуються в деформуючому середовищі, саме цей показник визначає їх довговічність.

Купити ресору в Миколаєві недорого

У легкових автомобілях листові ресори застосовуються дуже рідко. Чому? Вся справа в тому, що легкові машини експлуатуються на високих швидкостях. Підвіска для них потрібна надійна, керована, а листові ресори схильні зміщувати міст, негативно впливаючи на керованість транспортного засобу при швидкій їзді. Виняток становить задня підвіска, із застосуванням реактивних тяг - у цьому випадку ресори будуть незамінними і в легковому автомобілі. Але в більшості випадків виробники роблять ставку на жорстку торсійну або пружинну геометрію.

Наші передні і задні ресори в Миколаєві виготовляються з урахуванням діючих у галузі вимог і нормально витримують навіть дуже високі навантаження. У вантажних автомобілях передні деталі забезпечують максимальний комфорт їзди для водія, а задні робляться посиленими, оскільки саме на них припадає основне навантаження. Посилення виконується із застосуванням додаткових сталевих листів. З повним асортиментом вантажних ресор Ви можете ознайомитися в каталозі (для зручного пошуку вони винесені в окремі розділи - по виробниках). Доставка здійснюється різними транспортними компаніями, приймаємо будь-яку форму оплати. Є накладений платіж.

Купити ресори в Миколаєві Ви можете за допомогою нашого інтернет-магазину «Ressora.ua». Зробивши покупку у нас, Ви гарантовано отримаєте якісну деталь за низькою ціною!

Лидеры продаж