Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори MAN TGL

Компанія MAN з виробництва потужних вантажних машин розташована в Німеччині. Цей бренд вважається лідером серед європейських і світових виробників. Його продукцію знають у всіх країнах Європи, Азії, Австралії, Північної і Південної Америки. Бренд заснований у 1958 році. Сьогодні головний офіс базується в Мюнхені.

Машини модельного ряду MAN TGL відносять до полегшеної передової техніки для різних цілей. Це міжміські фургони або міські самоскиди. А також тут є варіанти для вивезення сміття та причепи. Окремі модифікації дозволяють перевозити спеціальну техніку. Автомобілі вважають безпечними, економними і зручними для водія. Вантажівки і фургони дозволяють перевозити вантажі від 7 тонн.

На виставці IFAT компанія MAN Nutzfahrzeuge AG вперше представила серію TGL на 7.5 і 12 тонн вантажу. З 1993 року цей модельний ряд був визнаний одним з кращих у своєму сегменті. Виробники змогли знайти оптимальне співвідношення економічної ефективності та зручності. А також були суттєво просунуті нові технології забезпечення безпеки. Машини створювалися для європейських країн, що і забезпечило їхні високі техніко-економічні показники. Механізми продавали під різними марками в окремих країнах. Наприклад, у Польщі це була серія Star. Їх виробляють у місті Штейр в Австрії. Двигуни збирають у Мюнхені.

TGL - Trucknology Generation Light. Проєкт випуску оновлених маневрених вантажівок став третім за рахунком в історії серії TG. Тут застосовуються нові двигуни з системою Common Rail D20. Механізми опрацьовували чотири роки і тут вже можна очікувати цілком виправдану кількість інновацій. Інвестування проєкту склало 200 млн. євро. Метою компанії була відповідність нових вантажівок сучасним нормам з екології, енергозбереження та безпеки. Крім того, компанія прагнула створити доступні вантажівки для середнього торгового бізнесу різних країн.

Купити ресору на МАН ТГЛ за низькою ціною

Гальмівна система машин розрахована на міські автодороги і це єдиний недолік в Україні. При купівлі такої вантажівки обов'язково потрібно посилення елементів підвіски. У першу чергу необхідно посилити заводські ресори на кожному колесі. Двигуни до 240 кінських сил вимагають установки більш потужних ресор. Крім того, різні моделі машин містять міські кабіни або міжміські варіанти зі спальними місцями. Незважаючи на варіативні шасі і можливість комплектації машини за вибором замовника, на ринку України такі механізми з'являються в готовому вигляді з підвіскою з листових або пневматичних ресор.

Для усунення ризику поломки ресори необхідно провести один з варіантів заходів: встановити посилені моделі відразу або контролювати заводські, і мати в запасі кілька нових деталей. При цьому бажано відразу купувати більш потужні за міцністю і допустимим навантаженням вироби.

Ресори на MAN TGL продаються за листами і у вигляді комплектів. Цілий комплект містить три листи, зібрані в одну ресору. Це найбільш міцні і довговічні моделі для українських доріг. Змінювати ресори необхідно після того, як старі елементи почнуть «пропускати» дрібні струски. Ознаки втомленої напруги видно візуально: діаметр дуги змінюється в більшу сторону, а при гойданні виявляється сильний прогин елемента.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує купити ресори на MAN TGL (МАН ТГЛ) в Одесі та Києві за відмінною ціною. Ми пропонуємо всім жителям України якісні і недорогі ресори від європейських і американських виробників. Це фірмові деталі і додаткові елементи для посилення заводської підвіски. Компанія здійснює кваліфіковану консультацію, продаж, доставку і навіть установку нових деталей в автомобіль.

Ресори на MAN TGL в Україні за низькими цінами

У Німеччині тягач MAN TGL отримав друге ім'я - «легкого лева», оскільки володіє власною незначною вагою і високою вантажопідйомністю в поєднанні з чудовою динамікою. Тягачі широко використовують при здійсненні внутрішньоміських і міжміських перевезень вантажів.

Унікальна модель була представлена публіці в 2005 році. У процесі випуску MAN TGL, виробник поступово удосконалював конструкцію тягача. Сьогодні автомобіль доступний в декількох версіях, різних за значенням повної маси і колісної бази, типу кабіни, наявності додаткових опцій. Тягачі MAN TGL оснащують одним з чотирьох різновидів турбодизельних силових агрегатів. Вони потребують технічного обслуговування через кожні 80000 км пробігу. Однією з найбільш вразливих частин транспортного засобу залишаються пневморесори задньої підвіски. Вони схильні до сильного зносу при переміщенні ухабистими і брудними дорогами.

Від стану передніх і задніх ресор на MAN TGL і своєчасного їхнього обслуговування залежить ваша безпека. З цієї причини питанню з вибору запчастин необхідно приділяти підвищену увагу. Справний механізм легко долає завдання демпфування автомобільного кузова при переміщенні тягача по дорожньому покриттю з численними нерівностями.

Тягачі MAN TGL оснащуються базовими і додатковими ресорами унікальної конструкції. У процесі виготовлення деталей виробник закладає в них великий ресурс для тривалої експлуатації. При роботі на дорогах країн СНД тягачі зазнають передчасного зносу через низьку якість покриття.

При купівлі ресор необхідно вжити заходів щодо їхнього посилення . З метою посилення елементів трансмісії, додають додаткові важелі та листи (для механізмів листового типу) або замінюють деталі більш надійними та міцними (для пружинних ресор).

Запчастини мають три різновиди: пружинну, листову і поршневу. Листові деталі отримали найбільше поширення. Вони можуть приймати еліптичну форму або бути виготовлені з комбінованого профілю. Один з листів ресори виконує функцію несучого. Між собою полотна металу скріплені за допомогою центрувальних болтів.

При виборі запчастин необхідно звертати увагу на їхні основні параметри: допустимі мінімальна і максимальна вага вантажу, допустимі кліматичні умови експлуатації, конструктивні особливості, тип кріплення.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни