Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Еталон

Корпорація «Еталон» є найбільшим виробником автомобільної техніки в Україні. До її складу входить понад два десятки підприємств, що випускають вантажівки, автобуси та комплектуючі до них. У цьому розділі ви можете вибрати і замовити ресори для автомобілів «Еталон» заднього і переднього типів. Вони забезпечать максимальну плавність їзди і комфортність водія з пасажирами.

На вантажних автомобілях ресорні підвіски є одними з найпопулярніших. Листові ресори користуються максимальним попитом. Якщо вибирати якісні вузли і правильно експлуатувати їх, можна досягти оптимальних результатів.

Автомобільна ресора має вигляд з'єднаних хомутами листів сталі, коштує недорого, відрізняється високою міцністю і відмінною надійністю. Завдяки цьому забезпечуються максимальні ходові характеристики при їзді по нерівній місцевості. Особливого догляду ресори не вимагають, контакту з брудом, вологою, зіткнення з щебенем, гравієм, іншими твердими речовинами не бояться.

Жорсткість ходу залежить від сплаву, використовуваного для виготовлення деталі. Перша пластина, що стикається з кріпильними елементами авто, повинна мати максимальну товщину, інші будуть на декілька міліметрів тонші. Кожен лист обов'язково проходить хімобробку захисними речовинами - вона сприяє збільшенню терміну його експлуатації. Скріплюються листові ресори хомутами і болтами. На поверхні пластин отворів, дефектів бути не повинно, оскільки вони негативно впливають на довговічність і показники стійкості. В області зіткнення хомута і металевих листів кладуть шматки гуми. Гумові деталі - простий, недорогий і дієвий спосіб усунення сильного тертя металевих кріпаків.

Зверніть увагу, що передні і задні ресори мають різну конструкцію. Ззаду ставлять посилені вироби підвищеної жорсткості, спереду м'які, які дають плавний хід.

Купити ресору на Еталон за низькою ціною

Компанія «RESSORA.UA» пропонує широкий асортимент ресор на вантажні автомобілі від різних виробників. У нас також ви можете купити ресори на Еталон за низькою ціною. Звертайтеся до менеджерів за допомогою у виборі, уточненні наявності деталей, термінів їхнього постачання. Весь товар сертифікований. Є доставка по Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни