Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Volvo

Вольво є відкритим акціонерним товариством з виробництва автомобілів різних класів. Заснований бренд в 1927 році. Розташований головний офіс у Швеції та Гетеборзі. Бренд продає машини на 218 млрд. крон на рік і більше. Прибуток становить 14 млрд. крон. На підприємствах задіяно 90 тисяч працівників. У складі групи перебувають Вольво Тракс і Volvo Bussar. Повна назва групи - Aktiebolaget Volvo.

Підприємства випускають вантажні, пасажирські, легкові машини і запасні деталі. У тому числі двигуни для всіх своїх автомобілів і деяких марок спеціальної важкої техніки. З 1999 року бренд надав частину виробництва концерну Форд. А той у свою чергу продав її Geely в 2010.

Термін Вольво корінням йде в латинську мову. Буквально це означало «крутитися» або «вовчок». Спочатку це було швидше гасло компанії, а потім він перекочував у назву бренду. У деяких перекладах слово означало «котитися».

Сьогодні історія розвитку бренду добре показана в експозиціях музею Volvo в Гетеборзі. Там є пам'ятники засновникам Г. Ларсону і А. Габріельссону. У 1915 році вони заснували компанію з виробництва автомобілів. Тоді це була дочірня компанія від SKF. У 1927 році на ринок вийшов перший автомобіль Джакоб OV4. Тут був двигун на 28 кінських сил. Гранична його швидкість становила 90 км/год. До 35-го року автомобільний підрозділ відокремився від SKF.

1956 рік ознаменувався призначенням в якості президента компанії Гуннара Енгеллау. Це дуже освічений доктор економіки і машинобудування. Цього року бренд був у самому розквіті. Якраз тоді почалися поставки автомобілів в США і успішна їх реалізація. У 1957 році в США продали 5000 автомобілів Вольво. Цей прибуток керівник вклав у розширення виробництва. У 1971 році компаній виробляла 205 тисяч машин на рік, тоді як 15 років тому ця цифра була меншою в 7 разів. Над розширенням компанії працював ще один талановитий керівник - Нільс Івар Болін. Він придумав ремені безпеки з трьома точками кріплення. PV444 і P120-Amazon були вперше оснащені цими ременями.

У 1960 році випускається машина P1800. Модель з двома сидіннями в спортивному салоні. У 1966-му стартує випуск Volvo 144. Тут вже використовується нова гальмівна система на два контури. У 76-му інженери придумали датчик кисню і нейтралізатор вихлопів. До кінця тисячоліття бренд продає підприємство Volvo Personvagnar покупцеві Форд. За 6.5 млрд. доларів до концерну відходять заводи. Потім Форд продає їх китайській фірмі Джилі. У 2010 році угода була оформлена. Тепер китайський бренд має право користуватися брендом Вольво. Права на фірмові знаки та оригінальну назву Volvo належать шведській компанії і китайському виробнику одночасно.

Купити ресору на Вольво за низькою ціною

Автомобілі торгової марки відрізняються передовими рішеннями і високою якістю складання. Всі деталі в складі відповідають європейським нормам і вимогам часу. У складі кожної машини ресора - головний елемент, що відповідає за безпеку і зручність поїздки. Встановлювати в марочні машини можна тільки фірмові деталі від європейського або американського виробника.

Компанія «RESSORA.UA» в Україні пропонує якісні та сертифіковані деталі для всіх ходових іномарок. У тому числі для машин Вольво є широкий асортимент передніх і задніх ресор листового і пружинного типів.

Купити ресору на Вольво (Volvo) в Одесі та Києві за доступною ціною, або в будь-якому іншому місті України, Ви можете на офіційному сайті «RESSORA.UA». Ми знаємо все про види, особливості монтажу або посилення. Досвідчені механіки та інженери завжди готові надати інформаційну та технічну допомогу абсолютно безкоштовно. Низькі ціни, термінова доставка і висока якість фірмових деталей чекають Вас прямо зараз!