Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори ТАТА

«Тата Моторз» - найбільший індійський автомобільний концерн. Автомобілі ТАТА доступні за ціною, мають великий робочий ресурс. Для їхнього обслуговування потрібно використовувати якісні деталі, які ми і пропонуємо вам замовити з доставкою по Україні.

Відразу після появи колісного транспорту постало питання про комфортну їзду, тому що будь-які нерівності дорожнього полотна робили поїздку тортурами. Прабатьки ресор з'явилися вже на перших колісницях - спеціальні механізми «брали на себе» ямки, купини, пом'якшуючи їхній негативний вплив на автомобіль. Існують різні типи деталей даної категорії, але всі вони вирішують одну задачу - гасять коливальні рухи і підвищують комфортність поїздки.

Купити ресору на ТАТА за низькою ціною

Складається ресорна частина зі сталевих листів різної довжини і форми, кріпляться один до одного вони за допомогою хомутів. У легкових моделях ресори встановлюються під мостом, у вантажівках над ним. Кінці обов'язково кріпляться на кузов, зазвичай для цих цілей задіюються шарніри. Навантаження з ресори йдуть на ходову частину. У деяких випадках листи працюють на вигин за типом упругої балки, складаються такі рішення з декількох листів. Є монолистові варіанти, робота яких багато в чому залежить від якості використовуваних амортизаторів. Вважається, що ресори імпортного виробництва краще гасять вертикально спрямовані коливання. Вони компактні, застосовуються, в тому числі, без амортизаторів.

Вузол має просту конструкцію, тому виходить довговічним і надійним. Ціна рішення порівняно невисока, а комфортність поїздок підвищується помітно. Ресора гасить навантаження, що виникають при розгонах, гальмуваннях і поворотах. За рахунок компактних розмірів простір навантажувальної частини багажника не зменшується. Головний недолік деталі - швидкий знос, у чому винні самі автомобілісти, які перевантажують транспортний засіб. Тож якщо хочете, щоб машина прослужила максимально довго, не використовуйте її на межі.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує широкий асортимент ресор на всі види вантажних і пасажирських автомобілів від різних виробників. У нас також ви можете купити ресори на ТАТА за низькою ціною з швидкою доставкою по всій Україні. Звертайтеся до менеджерів за допомогою у виборі, уточненні наявності деталей, термінів їхнього постачання. Всі передні і задні ресори на авто марки ТАТА сертифіковані.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни