Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mercedes 310D-410D, 207D-310D

Ресори представляють особливо важливу деталь автомобільної підвіски, оскільки визначають безпеку експлуатації транспортного засобу і комфортність перебування в салоні машини в момент пересування по дорожньому настилу. Цей елемент пом'якшує вібрації, що передаються на кузов автомобіля, завдяки перенаправленню навантаження на раму або колеса і рівномірному розподілу по їх поверхні.

Саме листові ресори зберегли найбільшу популярність, оскільки мають незаперечні достоїнства, порівняно з іншими типами механізмів. Їх конструкцію складають листи із загартованої сталі різної довжини, скріплені один з одним надійними хомутами. При всій простоті конструкції, дані механізми успішно справляються з функціями амортизуючого і упругого елементів. Це стає можливим завдяки взаємному тертю листів при русі транспортного засобу. Достатня пружність дозволяє ресоре повертатися в початкову форму після зняття навантаження, гася при цьому виникають поштовхи.

Купити ресору на Мерседес 310D-410D і 207D-310D за низькою ціною

Пропоновані нами передні і задні ресори на Mercedes 310D-410D, 207D-310D характеризуються відмінними експлуатаційними якостями і великою функціональністю. Жодна інша система не може конкурувати з листовими ресорами в питаннях довговічності і надійності використання. Механізми відрізняються доступністю і виключають необхідність застосування додаткових складних елементів конструкції ходової частини: втулок, важелів, реактивних штанг, трубок.

Пропоновані нами листові ресори одночасно виконують функції направляючого, демпфуючого, упругого і стабілізуючого елементів. Під час переміщення транспортного засобу по дорожньому настилу, механізм здатний моментально реагувати на бічні, поздовжні та вертикальні навантаження.

Складаючи елемент автомобільної підвіски, сучасна ресора демонструє високу стійкість до перевантажень. Вона переносить рух низькоякісним дорожнім покриттям без втрат. Простота конструкції дозволяє здійснювати заміну окремих листів ресори, у разі появи на них ознак деформації.

Ми спеціалізуємося на продажу ресор у зборі та окремих ресорних листів для відновлення або посилення механізмів. Кожен представлений нами продукт відрізняється найвищою якістю виготовлення і збільшеним експлуатаційним ресурсом.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує ресори практично на всі вантажні автомобілі. На сайті ви також можете купити ресору на Mercedes 310D-410D і 207d-310d за низькою ціною і з доставкою по всій Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни