Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF 55.250 LF

Вантажні автомобілі зазнають сильних навантажень на українських дорогах. Адже більшість наших покриттів у Європі назвали б бездоріжжям. Саме тому особливу увагу при експлуатації варто приділяти переднім і заднім ресорам вантажівки DAF 55.250 LF.

Особливістю вантажної техніки є змінна вага вантажу в кузові або контейнері. Іноді машина їде порожня, а іноді вага досягає або переходить граничне значення. Всі ці фактори позначаються на таких елементах як ресори. Вони забезпечують плавний хід машин і допомагають «гасити» удари і струси. Тільки ці елементи можуть знизити ризик для машини, її механічних деталей і кріплень кузова.

У складі вантажівок ДАФ використовуються переважно листові ресори еліптичного типу. Листові ресори - це деталі, які ідеально підходять для марочних машин. Однак при використанні транспорту в жорстких умовах, варто подумати про ймовірність посилення або заміни на більш потужні запчастини. Як правило, посилення проводять методом додавання листів до існуючого елементу. Також іноді можна купувати деталі для більш вантажопідйомних машин. Заміна ресори в дорозі не представляє великої складності. Головним вважається своєчасне визначення її несправності.

Купити ресору на ДАФ 55.250 ЛФ за низькою ціною

Ресора на межі поломки втрачає свої демпфуючі властивості. Водій сильніше відчуває кожен камінь на покритті. Струси передаються в салон. Якщо заглянути під капот, така деталь може змінити радіус прогину в дузі. Для заміни достатньо мати запасні деталі.

Купити ресори на DAF 55.250 LF (ДАФ 55.250 ЛФ) в Україні може кожен охочий, скориставшись пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Доступні ціни, консультація від професіоналів, оперативна доставка по всій Україні Вас приємно здивує!